top of page

İnterhas Hayvan Sağlığı olarak daima sektördeki yenilikleri takip etmek ve müşterilerimize sunduğumuz her ürün ile onların bizlere duyduğu güveni arttıran bir firma olmak vizyonu ile yola çıktık.

Bu nedenle, Türkiye Pazarına sunduğumuz ürünleri belirlerken, 35 yılı aşkın tecrübemiz ile pazarın ihtiyaç ve beklentilerini detaylı bir şekilde analiz ediyor ve bu doğrultuda kararlar veriyoruz.

Dünya çapındaki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri takip ediyor, Türkiye’de yeni uygulamaların öncüsü olmak için çalışıyoruz. Türkiye’de yasal olarak 2016 yılında zorunlu hale getirilen GMP standartlarını kurulduğumuz ilk günden bu yana takip etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hayvan sağlığı ve refahına, dolayısıyla da insan sağlığına önem veriyor, pazara sunduğumuz ürünleri de bu ilkelerimiz doğrultusunda belirliyoruz.

Ürünlerimizi veteriner hekimlere ulaştırırken gerekli tüm standartları sağlamak için azami özen gösteriyor, müşteri memnuniyetinin eksiksiz bir şekilde sağlamayı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

İnterhas Hayvan Sağlığı ailesi olarak, tedarikçilerimize ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle dünya üzerindeki tüm bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

bottom of page